Blockr

Reklam Gizleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 5,29 TL
  • Boyut 10.6 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Tim Pollert
iOS 9 işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'ler için geliştirilmiş olan Blockr, internete bağlandığınız zaman ekranınıza gelen reklamları engellemeye yarayan bir mobil uygulamadır.

iOS 9 işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'ler için geliştirilmiş olan Blockr, web sitelerine bağlandığınız zaman ekranınıza gelen reklamları engellemeye yarayan bir mobil uygulamadır.

Blockr, web sitelerinde çıkan reklamları engellemek dışında birçok özelliği barındıran bir uygulama. Uygulama, reklam engelleme özelliğinin yanı sıra; internette gezerken güvenliğinizi sağlama, internet hızınızı artırma, çerezleri tespit edip engelleme, gizliliğinizi koruma, gereksiz video ve görselleri engelleme ve veri kullanımını minimize etmek gibi birçok özelliği de bünyesinde barındırıyor. Aynı zamanda, beyaz liste oluşturarak, reklamlarının engellenmesini istemediğiniz siteleri de belirleyebiliyorsunuz.

Blockr, ücretli olmasına rağmen, barındırdığı özellikler itibariyle oldukça ucuz bir uygulama diyebiliriz. Siz de iOS cihazlarınızda internet güvenliğine önem veriyorsanız, Blockr uygulamasını indirmenizi tavsiye ederim.

Blockr indir